Dommeroversikt 2021

Oversikten nedenfor består av nyutdannede klubbdommere fra 2021(2006-årgangen). I tillegg er det en link til våre kretsdommere nederst på siden.

Det enkelte lag betaler for bruk av klubbdommere. Oppgjør rett etter kampen og helst i kontanter fra kaffesalg.

Dommerhonorar for klubbdommere 2021 er:
11er-kamp – kr. 350,-
9er-kamp – kr. 300,-
7er-kamp – kr. 200,-
Sonekveld – 250 pr kveld

Fornavn Etternavn Telefonnr. Epost adresse
Andrea Buvik 94851388 andreabuvik@icould.com
Karianne Hansen Skullerud 98071217 karianneskullerud@icould.com
Mina Digre Knudsen 95488124 minaknud@online.no
Elin Alrek-Gjønnes 95523252 elin.alrek.gjønnes@outlook.com
Tindra Okkenhaug-Rande 99293335 tindraor@icloud.com
Sara Nilsson 94977749 sara.b.n@icloud.com
Solveig Fjørtoft 45512162 solfjo@icloud.com
Emma Berg Thomassen 98654240 emma.bergt@outlook.com
Inger Bremnes Myklebust 45186825 inger.b.myklebust@gmail.com
Sara Brøseth 94789156 sara.broseth@gmail.com
Tora Holmøyvik Galåen 99343290 tora2006@icloud.com
Therese Berger 90508836 therese110906@gmail.com
Sara Lipton 91329983 sa0932@skole.trondheim.kommune.no
Helle Bratland 97063969 hellebratland@hotmail.com
Markus Senneset Tokle 91733491 markus.tokle@gmail.com
Aksel Stenseng 90288173 aksel.stenseng@gmail.com
Abdisalan Nur 90785298  
Gabriel Wall Aas 90714955 gabriel.wall.aas@gmail.com
Sivert Aakvik 92631718 sivertyaa@gmail.com
Eirik Stenberg 46516464 mannedude@gmail.com
Johan Brandt 40070297 johanbrandt@gmail.com

Kretsdommere i Strindheim IL: http://www.fotball.no/fotballdata/Klubb/Dommere1/?fiksId=1136

Kretsdommere i Strindheim TF: http://www.fotball.no/fotballdata/Klubb/Dommere1/?fiksId=1984